NASA laat foto’s zien van schade Kennedy Space Center

  • Bericht auteur:
  • Berichtcategorie:Geen categorie

Op foto’s van het Kennedy Space Center is te zien welke schade de orkaan Frances afgelopen zondag heeft aangericht. Verschillende panelen zijn beschadigd aan het gebouw, de tribune waar altijd het publiek zit tijdens een lancering heeft geen dak meer en binnen is ook de schade aanzienlijk groot.


Verschillende panelen zijn aan deze kant van het gebouw beschadigd

Orkaan Frances heeft een enorme ravage aangericht in en rondom het complex. Het Vehicle Assembly die zich daar ook bevind mist maarliefst 820 panelen. Ook de shuttle TPS faciliteit heeft flinke schade opgelopen aan het dak.


Het dak van het TPS faciliteit is ingestort


De ingestorte tribune naast het Space Center

Inmiddels werken er nu weer zo’n 1000 medewerkers op het Space Center. De grootste schade wordt op dit moment hersteld. Florida maakt zich nu alweer op voor de volgende orkaan; orkaan Ivan. Deze is niet zo verwoestend als orkaan Frances. Deze orkaan heeft nu windkracht 12.